Ogłoszenie wyników konkursu “Lubelszczyzna – poznaj ją z nami!”
Fundacja Działań Edukacyjnych KReAdukacja informuje, że Komisja Konkursowa w dniu 12.05.2010 r. spośród prac plastycznych – plakatów – przygotowanych w ramach projektu „Lubelszczyzna – poznaj ja z nami!” wybrała trzy prace, które zostaną wydrukowane i zawisną w urzędach i instytucjach Województwa Lubelskiego.
Poniżej – lista autorów zwycięskich prac:
- Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, klasa V „B”: Anna Bajor, Klara Majcher, Marlena Podleśna, Grzegorz Wasilak.
- Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, klasa V „C”: Magdalena Baran, Wojciech Decowski, Maria Matysek, Grzegorz Rajch, Edyta Stachura, Łukasz Stec, Piotr Wyszogrodzki
- Szkoła Podstawowa nr 27 w Lublinie, klasa M 3: Elżbieta Gontarz, Emilia Jabłońska, Zuzanna Kuczyńska, Natalia Sikorska, Gabriela Węglińska
ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY !!!!
Informujemy także, że pozostałe prace plastyczne z poszczególnych szkół mogą być przez Państwa odebrane do końca roku szkolnego 2009/2010. Prace znajdują się w Biurze Fundacji, na ul. Głębokiej 8a w Lublinie.
Szkoły zainteresowane odbiorem prac prosimy o kontakt:
Sylwia Pyzik, tel: 505 – 407 – 903.
Informujemy również, iż do końca roku szkolnego wszystkie szkoły biorące udział w projekcie otrzymają płyty z filmikiem edukacyjnym powstałym w czasie realizacji projektu wraz ze wszystkim informacjami dotyczącymi jego dystrybucji.
Zrealizowane przy pomocy finansowej Województwa Lubelskiego
Projekt jest laureatem Konkursu Grantowego “Moje Silne Drzewo” 2009/2010 organizowanego przez Fundację Nasza Ziemia. Grant ufundowała Firma Żywiec Zdrój S.A. Więcej na temat Konkursu:
www.mojesilnedrzwo.pl
